O naszej jakości świadczy fakt,

że wracają do nas Klienci, a nie produkty.”

 

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjne STOLARZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem, dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym i narzędziowym.

Zobacz więcej

 

O FIRMIE

O naszej jakości świadczy fakt, że wracają do nas Klienci, a nie produkty.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne STOLARZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem, dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym i narzędziowym. Specjalizujemy się w produkcji stolarki budowlanej drewnianej, PCV w systemie Aluplast i Brugmann oraz Aluminiowej w systemie Aliplast dla budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej, wykonanej w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Wykonujemy okna katalogowe, skrzynkowe, typowe, nietypowe na indywidualne zamówienia. Stosując przy produkcji materiały najwyższej jakości renomowanych firm krajowych oraz zagranicznych, przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, możemy osiągnąć najwyższą jakość naszych wyrobów. W roku 2005, 2006, 2007 i 2008 zakład uzyskał certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz został laureatem konkursu „Wojewódzki Lider Biznesu”.

DLACZEGO PW STOLARZ?

Jakość

Do produkcji okien firmy Stolarz stosujemy najwyższej jakości profile: Aluplast – największy na rynku polskim dostawca systemów okiennych PCV, oraz elegancki i stylowy profil Brugmann AD Arte, który spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Wysoki standard

Każde okno schodzące z naszej linii produkcyjnej posiada w standardzie najwyższej jakości komponenty
takie jak:

Mikrowentylacja – zapobiegająca osiadaniu się pary wodnej

Blokada błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła – Zapobiega wypadnięciu skrzydła
z zawiasów i zapewnia, że przy zamykaniu okna będzie ono najeżdżać na ramę zawsze na tym
samym poziomie

Zamknięta stal – dająca oknu wieloletnią trwałość i niezmienny kształt

Niskoemisyjne szkło zespolone 4/16/4 k=1.0 – wprowadza do Twojego domu oazę spokoju i
ciepła poprzez tłumienie dźwięków z zewnątrz i izolacje termiczną

Rdzeń profilu barwiony przy dwustronnym kolorze – nawet przy uszkodzeniu okleiny rdzeń
barwiony sprawi, że mankament nie będzie widoczny

Szybkość wykonania

Prowadząc sukcesywnie firmę już 30 lat wypracowaliśmy bardzo efektywne procesy logistyczne. Dzięki temu mamy sprawny system komunikacji, co sprawia, że każde złożone zamówienie jest niezwłocznie przekazywane na produkcję.

 

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy najnowocześniejszy i wysoce specjalizowany park maszynowy, co nie tylko w znacznym stopniu przyspiesza proces tworzenia stolarki drewnianej i okiennej, sprawia że każdy nasz produkt jest najwyższej jakości, ale i daje nam możliwość przemieniania naszych okien w dzieła sztuki dopasowane do nawet najbardziej wymagających klientów, poprzez zastosowanie szerokiej gamy profili, dodatków i rozmaitych kształtów.

 

Materiały renomowanych zagranicznych i krajowych producentów

Stosujemy materiały renomowanych firm. Profile dostarcza nam największy producent systemów okiennych z PVC w Polsce – Aluplast oraz sprawdzona w całej Europie niemiecka firma – Brugmann, która jako jedyne przedsiębiorstwo z tej branży w Polsce – posiada niemiecką aprobatę jakości RAL.  Okucia dostarcza nam austriacka firma Maco, posiadająca ponad 60 letnią tradycję, która jako pierwsza w swojej branży otrzymała certyfikat AGQS wg DIN ISO 9001

 

Szeroki asortyment

Naszą przewagą nad dużymi koncernami produkującymi okna jest indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie stworzyć okna dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających reflektantów. Tworzymy okna w dowolnych wymiarach, kolorach i kształtach: łuki, elipsy, trójkąty itd... na profilach klasycznych, okrągłych, szerokich, historycznych a każde okno może być zdobione za pomocą szerokiej palety kolorów, szprosów wewnątrz-szybowych, naklejanych oraz przewiązek.

 

30 letnie doświadczenie

Nasza firma istnieje na rynku produkcji okien i drzwi już 30 lat, z czego od 10 lat eksportujemy nasze produkty również za granicę. Przez lata dobraliśmy zespół fachowców, jak i wdrożyliśmy efektywną strukturę organizacyjną. Nasza kadra podzielona jest na zespoły, a każdy z nich wyszkolony jest specyficznie do obsługi przydzielonej mu grupy klientów: indywidualnych, instytucji publicznych, wspólnot mieszkaniowych, jak i hurtowych krajowych  oraz zagranicznych. A fakt, że nasi klienci polecają nas swoim znajomym jest naszym zdaniem najlepszym certyfikatem jakości i przynosi największą satysfakcję.

 

Gwarancja / certyfikaty / wyróżnienia

Nasze okna tworzone są zgodnie z aprobatami technicznymi: AT-15-3926/2006, AT-15-5331/2006, AT-15-5332/2006, AT-15-5357/2007, dzięki czemu każdy nasz produkt schodzący z naszej linii produkcyjnej posiada 5-letnią gwarancję. To właśnie nasza jakość i profesjonalizm zyskały nam wielokrotnie wyróżnienie „Przedsiębiorstwo Fair Play” oraz „Wojewódzki Lider Biznesu”.

 

Zakres międzynarodowy

Nasze produkty cieszą się ogromną popularnością również za granicą już od 10 lat. Na ten moment eksportujemy nasze okna do takich krajów jak Ukraina, Czechy, Włochy, Belgia i Węgry. W każdym z tych krajów posiadamy klientów/partnerów biznesowych, z którymi z ogromną satysfakcją utrzymujemy ścisłe kontakty biznesowe od początku naszej sprzedaży na dany teren.

Aktualności

 
 

Zapisz się do Newslettera