O naszej jakości świadczy fakt,

że wracają do nas Klienci, a nie produkty.”

 

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjne STOLARZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem, dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym i narzędziowym.

Zobacz więcej

 

Okna drewniane

 

 

Oferujemy Państwu okna z drewna klejonego łączonego sosnowej trójwarstwowej,
łączonej na mikrowczepy oraz z klejonki meranti trójwarstwowej.

Okna drewniane  zapewniają korzystny mikroklimat pomieszczeń. Charakteryzują się wysoką odpornością na różnice temperatur oraz doskonałą izolacyjnością termiczną i akustyczną, są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.
Nasze okna w systemie soft line charakteryzują się łagodnie zaokrąglonymi krawędziami, do okien zakładam okapnik skrzydła i ramy podnoszące estetykę i zwiększające trwałość. Na zamówienie klienta wykonujemy okna z „ruchomym słupkiem”, jak również możliwe są dowolne kształty i rozmiary. W oknach standardowo stosujemy okucia firmy Maco uchylne i uchylno – rozwierane wyposażone w mikro-wentylację i blokadę błędnego położenia klamki.


Wykańczanie okien odbywa się farbami wodorozcieńczalnymi kryjącymi z palety RAL. Zestawy szybowe dowolne, standardowo pakiet szybowy 24 mm 4/16/4 U=1,0 W/m2K, możliwość zamówienia szyb: bezpiecznych – laminowanych i hartowanych, przeciwsłonecznych – antisoli i refleksów w różnych kolorach.


 

 

Profil: rama 68 mm, skrzydło 68mm Profil: rama 89 mm, skrzydło 89mm

 

Za dopłatą – opcje dodatkowe:
nawiewnik, dodatkowe funkcje okuć, szprosy, okna balkonowe z niskim progiem, okna balkonowe z okuciami uchylnymi lub przesuwnymi, różne rodzaje szyb, okucia antywłamaniowe.

 

Drewno: klejone 3-warstwowo sosna i meranti

Wymiary: katalogowe, typowe, nietypowe na indywidualne zamówienie

Okucia: obwiednie austriackiej firmy MACO w standardzie z mikrowentylacją i blokadą błędnego uchyłu klamki

Nawierzchnia: Malowana farbami wodnymi firm REMMERS  unikatowy system pigmentacji pozwala uzyskać także wiele kombinacji kolorystycznych. W zakresie farb transparentnych dostępnych jest około 600 kolorów, natomiast farby kryjące można wybierać spośród ponad 5000 kolorów włącznie z kolorami RAL i NCS.

Szprosy: międzyszybowe aluminiowe w różnych szerokościach i kolorach, szprosy konstrukcyjne wiedeńskie

Aktualności

 
 

Zapisz się do Newslettera