O naszej jakości świadczy fakt,

że wracają do nas Klienci, a nie produkty.”

 

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjne STOLARZ jest firmą z 30-letnim doświadczeniem, dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym i narzędziowym.

Zobacz więcej

 

Okna pcvIDEAL7000

 

Szeroki wybór

Wybierając do swojego zacisza domowego okna plastikowe, stajemy przed ogromną paletą możliwości, która pozwala nam dopasować produkt w pełni do naszych potrzeb. W celu umożliwienia klientowi jak najszerszego wyboru nasza firma opiera swoje wyroby PCV na dwóch profilach. Profil firmy Aluplast, największego producenta stolarki okiennej w Polsce, oraz Brugmann, renomowanego producenta niemieckiego. Mamy do wyboru 3, 5, 6 oraz 7 komorowe profile jak i różne rodzaje linii: klasyczna, roundline, historyczna. Każde okno jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa w dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach, aplikując do tego dowolne funkcje: okna uchylne, rozwierne, uchylno rozwierne oraz ze stałym szkleniem.

Jakość niezawodność

Tworząc nasze produkty stawiamy na jakość i niezawodność, dlatego właśnie używamy obwiedniowych okuć renomowanej firmy maco z blokadą błędnego położenia klamki i podnośnikiem skrzydła. Kolejnym elementem wpływającym na wytrzymałość naszych wyrobów jest stosowanie stali zamkniętej w wypełnieniu profilu. Dzięki tym elementom będącymi standardem w naszej firmie, każde okno schodzące z linii produkcyjnej posiada 5-letnią gwarancję.

Wygoda i elegancja

Myśląc o oknach musimy pamiętać, że w parze z jakością powinna też iść wygoda użytkowania i elegancja. Dlatego większość naszych produktów tworzona jest na bazie profilu round-line oraz AD Arte, które są w śród profili okiennych ikoną elegancji i klasy. Kolejnym ważnym dla nas elementem jest wygoda użytkowania, właśnie z tego powodu wybraliśmy obwiedniowe okucia firmy Maco, aby zapewnić naszym klientom okna wysoce funkcjonalne.

Szybkość wykonania

Zespół specjalistów począwszy od kadry do obsługi klienta, poprzez zespół logistyczny do wyspecjalizowanych pracowników produkcji, to kluczowy element rodzący wieloletni sukces naszej firmy. Dołożenie do tego najnowocześniejszego parku maszynowego i szerokiej gamy profili dystrybuowanych przez najlepszych europejskich producentów to naturalny algorytm na najszybsze stworzenie idealnego produktu.

Sztywność (trwałość) szczelność

Okna są wykończeniem domu, wiedząc o tym przykładamy ogromną uwagę do takich elementów jak ich wytrzymałość i szczelność. Dlatego do wzmocnienia naszych profili stosujemy najlepszą stal, która zapewnia naszym klientom wieloletnią żywotność okna. Kolejnym ważnym elementem jest szczelność, stosowanie szerokiego 80 mm profilu w połączeniu z 44mm ciepłym pakietem 3-szybowym to najlepszy algorytm na utrzymanie domowego ciepła. Tak właśnie tworzymy produkty spełniające najsurowsze normy nie tylko europejskie, ale i każdego napotkanego klienta.

Cena

Nasza firma szczyci się faktem, że wszystkie najważniejsze dla klienta elementy utrzymujemy na stałym poziomie. Aby utrzymać nasze wyroby w najwyższej klasie, poruszamy się wraz z postępem technologii oraz wymogami reflektantów utrzymując przy tym stałą cenę naszych produktów. Możemy to osiągnąć dzięki temu, że cenę naszych okien dopasowaliśmy do jakości, a nie na odwrót.

Aktualności

 
 

Zapisz się do Newslettera